fbpx

מבוא

 • אתר Www.IsraelGifts.co.il המופעל עי חברתאהרוני-יבוא ושיווק”, כתובת: בר יהודה, בת ים. טל בית העסק: 03-5521195 \ 0543054996.
  . ומשמש גם בתור אתר מכירות לרכישת מגוון מוצריה.
  .האמור בתקנון זה בלשון זכר הוא לשם הנוחות בלבד והתקנון מתייחס לבני שני המינים באופן שווה
 •  .הרכישה באמצעות האתר כפופה לתנאים המפורטים בתקנון זה
 •  עצם רכישת המוצר באתר תהווה הצהרה מצד הלקוח כי קרא את הוראות תקנון זה, הבין אותן והסכים להן. התקנון מהווה חוזה מחייב בינך לבין החברה.

הרכישה

 • האתר מאפשר ללקוחות קנייה נוחה, קלה ובטוחה של מגוון מוצר החברה באמצעות האינטרנט.
  * להזמנת מוצרים באתר יש לבחור במוצר ולמלא פרטים מלאים ונכונים בעת ביצוע ההזמנה כגון: שם הקונה, כתובת דואר אלקטרוני, כתובת למשלוח , טלפון ופרטי כרטיס אשראי. יש להקפיד על מסירת פרטים מדויקים. אם בעת ביצוע ההזמנה יימסרו פרטים שגויים, אין באחריות החברה להבטיח שהמוצרים יגיעו ליעדם. במקרה שהפריטים יוחזרו לחברה עקב פרטים שגויים, מידה לא נכונה, או כל טעות מצד הלקוחיחויב הלקוח בגין דמי משלוח וטיפול.
  ניתן לרכוש את המוצר באתר בכל עת עד לגמר המלאי.
 • אישור פעולת הרכישה מותנה בכך שהמוצר אכן קיים במלאי במועד ההזמנה. במידה והמוצר אינו במלאי ולא הורד מהאתר עד למועד ביצוע ההזמנה, לא תהא החברה מחויבת במכירת המוצר ובמצב זה תבוטל העסקה. ולרוכש לא תהיה כל טענה ו/או תביעה בעניין זה בגין כל סוג של נזק , ישיר / עקיף / צד ג’. כל הנאמר הוא בכפוף לכך שהנהלת האתר תשיב ללקוח כל סכום ששולם.
  הרכישה באתר הינה באמצעות כרטיס אשראי, ፓፓል, ድብደባ, פייבוקס, የባንክ ማስተላለፍ, ሌሎችም.
  • מחיר המוצר באתר כולל את המע”ኤም.
  • החברה שומרת לעצמה את הזכות להפסיק את שיווק ומכירת המוצר בכל עת וכן לשלול זכות רכישה באתר מכירות על פי שיקול דעתה.

החזרות וביטולים

 • ביטול עסקה בהתאם לתקנות הגנת הצרכן (ביטול עסקה), התשעא-2010 וחוק הגנת הצרכן, התשמא-1981”.
  ניתן לבטל את העסקה באמצעות פניה טלפונית או בדואר אלקטרוני לשירות הלקוחות של החברה. ביטול העסקה יהיה בתוקף אך ורק לאחר קבלת הודעת ווטאפ או דואר אלקטרוני מהחברה המאשר את הבקשה לביטול העסקה. במקרה שהביטול אושר – יש להשיב את המוצר לחברה כאשר כל העלויות הכרוכות בהחזרת המוצר תחולנה על הלקוח. החזרת המוצר תיעשה כשהוא באריזתו המקורית בצירוף החשבונית המקורית ושעדיין לא חלפו 14 יום מתאריך רכישת המוצר.

  החזרת מוצר תתאפשר במידה והמוצר מגיע ללא שימוש כלשהו, או נזקים הנגרמו משימוש במוצר.
  • במקרה של ביטול העסקה, תחזיר החברה ללקוח את כספו כנגד החזרת המוצר בשלמותו.
  • אם ביטול העסקה יתבצע לאחר שהלקוח כבר קיבל את המוצר לרשותו, הלקוח יישא בעלות משלוח המוצר חזרה לחברה.
  מדיניות ביטול העסקה המפורטת לעיל תחול רק ביחס למוצרים שנרכשו באתר. החברה לא תטפל בהחזרת מוצרים שנרכשו באמצעות מקור אחר.

  የምርት ተመላሽ እና ተመላሽ ገንዘብ:
  የገዙት ዕቃዎች በትክክል ቢደርሱም በግዢው ከተጸጸቱ, ከጭነት ጭነት እና ለግብይቱ ስረዛ ክፍያ ካልሆነ በስተቀር ለከፈሉት መጠን ሙሉ ብድር የማግኘት መብት አለዎት ፡፡”P. ሕግ (5%) .

  በውስጡ ያሉትን ምርቶች ግዥ መሰረዝ ይቻላል 14 ימים מיום קבלתם,
  በዋና ማሸጊያዎቻቸው ውስጥ ሲታሸጉ እና ጥቅም ላይ የማይውሉ ሲሆኑ ብቻ.

  በጽሑፍ ወይም በማስታወቂያው ለስርዓቱ ማስታወቂያ “የእስራኤል ስጦታዎች” ስለ ስረዛ ጥያቄው በውስጣቸው ለመሰረዝ ምክንያቶች ዝርዝር ጉዳዮች 2 ምርቱን የሚቀበሉ የሥራ ቀናት, በሸማቾች ጥበቃ ሕግ መሠረት.
  ማመልከቻውን ከመረመሩ እና ካፀደቁ በኋላ ምርቱን ወደ ውስጡ ወደሚሰጥዎት አድራሻ መመለስ የእርስዎ ግዴታ ነው 14 አንድ ቀን.
  ምርቶቹን ከመለሱ በኋላ ሂሳብዎን ከፈት Afterቸው በኋላ ከከፈሉት ዋጋ ጋር ይመዘገባል (ትዕዛዙ ተግባራዊ ከሆነ የመላኪያ ክፍያዎችን አያካትትም).

  መተካት
  – የታዘዙ ምርቶችን መተካት አስፈላጊ ከሆነ”ደንበኛው በተሳሳተ ልኬት ውስጥ ( የደወል መጠን, ሰንሰለት, እናም ) እና ምርቱን በሌላ መጠን መተካት ያስፈልጋል, በቀደመ ዝግጅት ምርቱን ለእኛ መመለስ አስፈላጊ ነው. ምርቱን ከተቀበሉ በኋላ, በትክክለኛው ልኬት እንተካለን \ አዲስ እና በተላላኪ ወደ ቤት ተልኳል. የመላኪያ ወጪዎች ለእኛ እና ወደ ኋላ ለደንበኛው ይተገበራሉ.
  – ያለአግባብ ጥቅም ላይ የዋሉ ምርቶች, በሚጠቀሙበት ጊዜ ተጎድቷል, ወይም ተገቢ ባልሆነ አጠቃቀም ምክንያት – አይተካም ፡፡
  – ጉድለት ይዘው የመጡ ምርቶች \ በድር ጣቢያው ላይ እንደተገለጸው አይደለም: ያለምንም ወጪ ለመተካት ብቁ – ተመላሽ የመላኪያ ወጪን ለደንበኛ ጨምሮ.

  መለኪያዎች
  באחריות הלקוח\ה למדוד את אצבע, צוואר, ראש או לחליפים מדף או מידת סטנד \ מוצר. לכן לפני ביצוע ההזמנה וכדי שתוכלו להינות מהמוצר אותו אתם רוכשיםאנא תבצעו מדידה או מוצר דומה אשר ברשותכם. נא לשים לב למידות המוצר לפני ביצוע ההזמנה.
  * בפריטים עם מידות ( ቀለበቶች, የአንገት ጌጦች, חפצי אמנות, מתנות או כל מוצר באתר ) האחריות על בחירת המידה / גודל מוצר חלה על מבצע ההזמנה. ההזמנה תשלח עם המידות המצוינות בדף ההזמנה. אנו מציינים מידות לכל המוצרים באתר. במידה ואתם לא בטוחים במידה שאתם צריכים, ניתן להעזר בשירות הלקוחות שלנו בווטסאפ / ስልክ. יש מדריכים ב YOUTUBE למדידת אצבע/צוואר ועוד.

  במידה והוזמן מידה \ גודל לא מתאימ\ה, ጣቢያ “የእስራኤል ስጦታዎች” לא יישא באחריות, ולא תישא בעלויות החזרה ושילוח המידה הנכונה. עלויות שילוח חלות על הלקוח\ה בלבד.

אספקה והובלת המוצר

 • החברה תדאג לשילוח המוצר ללקוח לכתובת שהוקלדה על ידו בעת ביצוע הרכישה באתר מכירות, ብድር”כ תוך 1-5 የሥራ ቀናት.
  החברה לא תהא אחראית לכל איחור ו/או עיכוב באספקה ו/או אי-אספקה, שנגרמה כתוצאה מכוח עליון ו/או מאירועים שאינם בשליטתה.
  • משלוח המוצר יבוצע לכתובת שנמסרה עי הלקוח בעת הרכישה, ואין באפשרות הלקוח לאסוף את המוצר ממשרדי החברה/ או שהלקוח רשאי לאסוף את המוצר באופן עצמאי בתיאום עם שירות לקוחות.
  የአቅርቦት ጊዜዎች

  זמן האספקה תלוי בעומסים של אתרינו ושל חברות המשלוחים. אנו עובדים עם אמנים מובילים ולעיתים יש צורך בגימור או חוסרים לא צפויים. במידה וההזמנה דחופה, אנו ממליצים ליצור קשר בווטסאפ 0543054996, ונבדוק את אפשרויות המשלוח.
  זמן האספקה מורכב מ2 גורמים: זמן טיפול ( הכנת המוצר, אריזה, גימורים ) + זמן משלוח ( הזמן מרגע שליחת המוצר עד קבלתו אצל הלקוח). לרוב הזמנות תכשיטים אנו שולחים מאוד מהר ואם אפשרי עוד באותו היום! והמוצרים מתקבלים לעיתים ביום למחרת ההזמנה! הדבר תלוי בזמינות המוצר, מקום מגורים, עומסים ועוד.


  אריזות מוצרים

 • תמונות האריזות באתר להמחשה בלבד. לעיתים קיים מחסור בקופסא מסוים, ואנו מרעננים את ליין הקופסאות אחת לכמה שנים.

שירות לקוחות

 • בכל שאלה או בירור לגבי המוצר, ניתן לפנות אל נציגי השירות של החברה במייל: [email protected] או באמצעות אפליקציית המסרים המיידית WHAT’SAPP במספר 0543054996.

אחריות ושירות

 • האחריות למוצר מכסה פגמים מהותיים בגוף המוצר ו/או פעולתו אשר נגרמו על ידי החברה.
  • האחריות תקפה רק לגבי לקוח המחזיק בידיו הוכחת קנייה מקורית ורק אם הרכישה נעשתה באמצעות החנות האתר מכירות Israelgifts.co.il. החברה שומרת לעצמה את הזכות לדרוש מהלקוח להוכיח כי הינו הרוכש המקורי של המוצר.
  • הסעד הבלעדי לכל מוצר פגום המכוסה במסגרת האחריות מוגבל לתיקון או להחלפה של המוצר הפגום. החבות הכוללת של החברה ביחס לכל מוצר פגום לא תעלה בשום מקרה על מחיר הרכישה של המוצר הפגום.
 • החברה עושה ככל שביכולתה לוודא שהמידע באתר מדויק ושלם, אך יובהר, כי עלולים להופיע בו, בתום לב, אי דיוקים או שגיאות והחברה לא תישא באחריות כל שהיא הנובעת מהן. כמו כן יודגש כי כל התמונות באתר הן להמחשת בלבד וייתכנו הבדלים בין התמונות המוצגות באתר למוצרים בפועל.
 • אחריות החברה לא תחול במקרים בהם הפגם במוצר נגרם כתוצאה מהפעלה שגויה או שימוש לקוי במוצר.
  • החברה לא תהא אחראית לכל נזק ישיר או עקיף הנובע מהשימוש או השימוש השגוי במוצר לרבות כל נזק מקרי, מיוחד, עקיף או תוצאתי – ככל שהחוק מתיר זאת. על הלקוח חלה האחריות וכל סיכון וחובות עבור אובדן, נזק וחבלה לגופו ו/או לרכושו ו/או לרכושם ו/או לגופם של צדדים שלישיים, הנובעים מהשימוש ו/או אי השימוש במוצר, למעט במקרים בהם נקבע כי הנזק האמור נגרם עקב רשלנותה הבלעדית של החברה
  * መተካት: במידה ויש צורך בהחלפת מוצר אשר הגיע ללקוח בצורה תקינה וללא טעויות, הלקוח יישא בהוצאות המשלוח אלינו, ובעלות החזרת המוצר החלופי.

אבטחת מידע ופרטיות

 • מידע אישי זה לא ייחשף ולא ייעשה בו שימוש נוסף למטרות שיווקיות ללא רשות.
  • החברה נוקטת באמצעי זהירות מקובלים על מנת לשמור, ככל האפשר, על סודיות המידע. במקרים שאינם בשליטת החברה ו/או הנובעים מכוח עליון, לא תהא החברה אחראית לכל נזק מכל סוג שהוא, ישר או עקיף, שייגרם ללקוח, אם מידע זה יאבד ו/או יעשה בו שימוש לא מורשה.
  • החברה מתחייבת שלא לעשות שימוש במידע המסופק לה עי הקונים אלא על מנת לאפשר את הרכישה באתר מכירות ובהתאם לכל דין.
  • כפתורשלחיש משום הסכמה לחברת אהרוני-תכשיטים או למי מטעמה לעשות שימוש במידע אישי זה על מנת לספק לך מידע על המוצרים ומידע נוסף באמצעות אימייל או אחר, על שירותים ומשאבים הקשורים למוצרים של החברה. በተጨማሪ, ניתן יהיה להשתמש במידע אישי זה למטרות סקר שוק. באם תחפצו להסיר בכל עת את פרטייך האישיים מרשימת התפוצה של החברה שלחו מייל ל: [email protected] באמצעות לחיצה על כפתורשלחאני מאשר בחתימתי את הטופס ואת תנאיו.

קניין רוחני

 • כל זכויות הקניין הרוחני באתר מכירות זה הינן רכושה הבלעדי של החברה אהרוני-יבוא ושיווק.
 • אין להעתיק, לשכפל, להפיץ, לפרסם או להשתמש בכל דרך אחרת במידע כלשהו מן האתר ו/או מאתר מכירות זה, אלא אם ניתנה הסכמה לכך מראש ובכתב מטעם החברה.

דין וסמכות שיפוט

 • פרשנותו ואכיפתו של תקנון זה ו/או כל פעולה או סכסוך הנובע ממנו יעשו בהתאם לדין הישראלי בלבד ולבית המשפט
 • המוסמך באחד מהמחוזות תל אביב-יפו, חיפה, ירושלים או בש תהא מסורה סמכות השיפוט הבלעדית.

כל הזכויות שמורות לאהרוני-יבוא ושיווק*