0 0.00

מבוא

 • אתר Www.IsraelGifts.co.il המופעל ע”י חברת “אהרוני-יבוא ושיווק”, כתובת: הסחלב 10, ראשון לציון. טל בית העסק: 073-7315722.
  ומשמש גם בתור אתר מכירות לרכישת מגוון מוצריה. איננו חנות פיזית, ואין להגיע לכתובתנו ללא תיאום מראש.
  .האמור בתקנון זה בלשון זכר הוא לשם הנוחות בלבד והתקנון מתייחס לבני שני המינים באופן שווה –
 •  .הרכישה באמצעות האתר כפופה לתנאים המפורטים בתקנון זה –
 •  עצם רכישת המוצר באתר תהווה הצהרה מצד הלקוח כי קרא את הוראות תקנון זה, הבין אותן והסכים להן. התקנון מהווה חוזה מחייב בינך לבין החברה.

הרכישה

 • האתר מאפשר ללקוחות קנייה נוחה, קלה ובטוחה של מגוון מוצר החברה באמצעות האינטרנט.
  * להזמנת מוצרים באתר יש לבחור במוצר ולמלא פרטים מלאים ונכונים בעת ביצוע ההזמנה כגון: שם הקונה, כתובת דואר אלקטרוני, כתובת למשלוח , טלפון ופרטי כרטיס אשראי. יש להקפיד על מסירת פרטים מדויקים. אם בעת ביצוע ההזמנה יימסרו פרטים שגויים, אין באחריות החברה להבטיח שהמוצרים יגיעו ליעדם. במקרה שהפריטים יוחזרו לחברה עקב פרטים שגויים, מידה לא נכונה, או כל טעות מצד הלקוח – יחויב הלקוח בגין דמי משלוח וטיפול.
  ניתן לרכוש את המוצר באתר בכל עת עד לגמר המלאי.
 • אישור פעולת הרכישה מותנה בכך שהמוצר אכן קיים במלאי במועד ההזמנה. במידה והמוצר אינו במלאי ולא הורד מהאתר עד למועד ביצוע ההזמנה, לא תהא החברה מחויבת במכירת המוצר ובמצב זה תבוטל העסקה. ולרוכש לא תהיה כל טענה ו/או תביעה בעניין זה בגין כל סוג של נזק , ישיר / עקיף / צד ג’. כל הנאמר הוא בכפוף לכך שהנהלת האתר תשיב ללקוח כל סכום ששולם.
  הרכישה באתר הינה באמצעות כרטיס אשראי, PAYPAL, ביט, פייבוקס, העברה בנקאית, ועוד.  
  • מחיר המוצר באתר כולל את המע”מ.
  • החברה שומרת לעצמה את הזכות להפסיק את שיווק ומכירת המוצר בכל עת וכן לשלול זכות רכישה באתר מכירות על פי שיקול דעתה.

החזרות וביטולים

 • “ביטול עסקה בהתאם לתקנות הגנת הצרכן (ביטול עסקה), התשע”א-2010 וחוק הגנת הצרכן, התשמ”א-1981”.
  ניתן לבטל את העסקה באמצעות פניה טלפונית או בדואר אלקטרוני לשירות הלקוחות של החברה. ביטול העסקה יהיה בתוקף אך ורק לאחר קבלת הודעת ווטאפ או דואר אלקטרוני מהחברה המאשר את הבקשה לביטול העסקה. במקרה שהביטול אושר – יש להשיב את המוצר לחברה כאשר כל העלויות הכרוכות בהחזרת המוצר תחולנה על הלקוח. החזרת המוצר תיעשה כשהוא באריזתו המקורית בצירוף החשבונית המקורית ושעדיין לא חלפו 14 יום מתאריך רכישת המוצר.

  החזרת מוצר תתאפשר במידה והמוצר מגיע ללא שימוש כלשהו, או נזקים הנגרמו משימוש במוצר.
  • במקרה של ביטול העסקה, תחזיר החברה ללקוח את כספו כנגד החזרת המוצר בשלמותו.
  • אם ביטול העסקה יתבצע לאחר שהלקוח כבר קיבל את המוצר לרשותו, הלקוח יישא בעלות משלוח המוצר חזרה לחברה. 
  מדיניות ביטול העסקה המפורטת לעיל תחול רק ביחס למוצרים שנרכשו באתר. החברה לא תטפל בהחזרת מוצרים שנרכשו באמצעות מקור אחר.

  החזר מוצר והחזר כספי:
  במידה והתחרטתם על הקנייה על אף שהפריטים שקניתם הגיעו באופן תקין, הנכם זכאים לזיכוי מלא על הסכום אותו שילמתם למעט דמי המשלוח ודמי ביטול עסקה ע”פ חוק (5%) .

  ניתנת אפשרות לביטול רכישת המוצרים בתוך 14 ימים מיום קבלתם,
  אך ורק כאשר הם ארוזים באריזתם המקורית ולא בוצע בהם שימוש.

  יש להודיע בכתב או בהודעה למערכת “מתנות ישראל” אודות הבקשה לביטול עם פירוט הסיבות לביטול תוך 2 ימי עסקים מקבלת המוצר, בהתאם לחוק הגנת הצרכן.
  לאחר בדיקת הבקשה ואישורה חובתך להחזיר את המוצר לכתובת אשר תינתן לך תוך 14 יום.
  לאחר החזרת המוצרים ובדיקתם חשבונך יזוכה במחיר ששילמת – לא כולל עלות המשלוח.
  במקרה של משלוח חינם בקניה מעל סכום מסויים, בעת ההחזרה יבוצע סכום הזיכוי בניכוי דמי המשלוח (35 ₪).

  החלפות
  – במידה ויש צורך בהחלפת מוצרים אשר הוזמנו ע”י הלקוח במידה לא נכונה ( גודל טבעת, שרשרת, וכו ) ויש צורך בהחלפת המוצר לגודל אחר, יש צורך בהחזרת המוצר אלינו בתיאום מראש. לאחר קבלת המוצר, אנו נחליפו במידה הנכונה \ חדש ונשלח עם שליח עד הבית. עלויות השילוח אלינו וחזרה יחולו על הלקוח.

  – מוצרים אשר היו בשימוש לא סביר, נפגמו בעת שימוש, או בשל שימוש לא ראוי – לא יזכו להחלפה. 
  – מוצרים אשר הגיעו עם פגם \ לא כמתואר באתר: זכאים להחלפה ללא עלות – כולל עלות משלוח חזרה ללקוח. על הלקוח\ה להחזיר את המוצרים באריזה המקורית. “מתנות ישראל” לא נושאת בעלות ההחזרה אלא רק בעלות משלוח המוצר החליפי ללקוח. 

  מידות
  באחריות הלקוח\ה למדוד את אצבע, צוואר, ראש או לחליפים מדף או מידת סטנד \ מוצר. לכן לפני ביצוע ההזמנה וכדי שתוכלו להינות מהמוצר אותו אתם רוכשים – אנא תבצעו מדידה או מוצר דומה אשר ברשותכם. נא לשים לב למידות המוצר לפני ביצוע ההזמנה. 
  * בפריטים עם מידות ( טבעות, שרשראות, חפצי אמנות, מתנות או כל מוצר באתר ) האחריות על בחירת המידה / גודל מוצר חלה על מבצע ההזמנה. ההזמנה תשלח עם המידות המצוינות בדף ההזמנה. אנו מציינים מידות לכל המוצרים באתר. במידה ואתם לא בטוחים במידה שאתם צריכים, ניתן להעזר בשירות הלקוחות שלנו בווטסאפ / טלפון. יש מדריכים ב YOUTUBE למדידת אצבע/צוואר ועוד.

  במידה והוזמן מידה \ גודל לא מתאימ\ה, אתר “מתנות ישראל” לא יישא באחריות, ולא תישא בעלויות החזרה ושילוח המידה הנכונה. עלויות שילוח חלות על הלקוח\ה בלבד. 

אספקה והובלת המוצר

 • החברה תדאג לשילוח המוצר ללקוח לכתובת שהוקלדה על ידו בעת ביצוע הרכישה באתר מכירות, בדר”כ תוך 2-7 ימי עסקים.
  החברה לא תהא אחראית לכל איחור ו/או עיכוב באספקה ו/או אי-אספקה, שנגרמה כתוצאה מכוח עליון ו/או מאירועים שאינם בשליטתה.
  • משלוח המוצר יבוצע לכתובת שנמסרה ע”י הלקוח בעת הרכישה. יש אפשרות שהלקוח יאסוף את המוצר ממשרדי החברה באופן עצמאי בתיאום עם שירות לקוחות מראשון לציון. חובה לתאם מראש הגעה!  ישנם מוצרים שיש צורך בהבאתם מהמחסן ולא ניתן לאיסוף מיידי.

  זמני אספקה: 

  חברתינו עושה ככל שביכולתה לספק הזמנות בהקדם האפשרי.
  הזמנות תכשיטים: ישלחו בדר”כ באותו היום או יום למחרת למעט הזמנות ייצור או בקשות מיוחדות.
  הזמנות מתנות \ אמנות: חברתינו עובדת עם מיטב האמנים \ ספקים ומציע אלפי פריטי אמנות, יודאיקה, ותכשיטים במחירי מבצע מיוחדים.
  חלק מהמוצרים נשלחים ישירות מהאמן \ יוצר ומצריכים לעיתים זמן טיפול נוסף. בדר”כ ההזמנות ישלחו תוך 2-1 ימי עסקים. ויסופקו תוך 3-7 ימי עסקים לבית הלקוח. האינטרס הוא משותף!  שתקבלו את ההזמנות כמה שיותר מהר. אנו עושים את מירב המאמצים לשלוח את ההזמנות כמה שיותר מהר.
   זמני משלוח: זמן המשלוח הוא הזמן מרגע שליחת ההזמנה עד קבלתה ע”י הלקוח. לרוב זמני המשלוח הם 2-5 ימי עסקים ליעדים מרכזיים, והם תלויים בעומסים של חברות המשלוחים. משלוחים ליעדים מרוחקים \ קיבוצים ומושבים זמן האספקה יכול להתארך.
  במידה וההזמנה דחופה, אנו ממליצים ליצור קשר בווטסאפ שמספרו: 0543054996, ונבדוק את אפשרויות המשלוח. יש אפשרות למשלוח “מהיום להיום” באזור המרכז.
  זמן האספקה מורכב מ2 גורמים: זמן טיפול במידה ויש ( הכנת המוצר, אריזה, גימורים ) + זמן משלוח ( הזמן מרגע שליחת המוצר עד קבלתו אצל הלקוח).  
  חוסרים: חברתינו עושה את מירב המאמצים לעדכן את האתר בנוגע למוצרים אשר אזלו מהמלאי. לעיתים רחוקות יתכנו חוסרים מסוימים במוצרים  מספקינו \ אמנים שאנו עובדים עימם. במקרה כזה ניצור קשר עם הלקוח\ה ונציע מוצרים דומים או החזר כספי מלא.

  אריזות מוצרים

 • תמונות האריזות באתר להמחשה בלבד. לעיתים קיים מחסור בקופסא מסוים, ואנו מרעננים את ליין הקופסאות אחת לכמה שנים.

  שירות לקוחות

 • בכל שאלה או בירור לגבי המוצר, ניתן לפנות אל נציגי השירות של החברה במייל: info@israelgifts.co.il או באמצעות אפליקציית המסרים WHAT’SAPP במספר 0543054996.

אחריות ושירות

 • האחריות למוצר מכסה פגמים מהותיים בגוף המוצר ו/או פעולתו אשר נגרמו על ידי החברה.
  • האחריות תקפה רק לגבי לקוח המחזיק בידיו הוכחת קנייה מקורית ורק אם הרכישה נעשתה באמצעות החנות האתר מכירות Israelgifts.co.il. החברה שומרת לעצמה את הזכות לדרוש מהלקוח להוכיח כי הינו הרוכש המקורי של המוצר.
  • הסעד הבלעדי לכל מוצר פגום המכוסה במסגרת האחריות מוגבל לתיקון או להחלפה של המוצר הפגום. החבות הכוללת של החברה ביחס לכל מוצר פגום לא תעלה בשום מקרה על מחיר הרכישה של המוצר הפגום.
 • החברה עושה ככל שביכולתה לוודא שהמידע באתר מדויק ושלם, אך יובהר, כי עלולים להופיע בו, בתום לב, אי דיוקים או שגיאות והחברה לא תישא באחריות כל שהיא הנובעת מהן. כמו כן יודגש כי כל התמונות באתר הן להמחשת בלבד וייתכנו הבדלים בין התמונות המוצגות באתר למוצרים בפועל.
 • אחריות החברה לא תחול במקרים בהם הפגם במוצר נגרם כתוצאה מהפעלה שגויה או שימוש לקוי במוצר.
  • החברה לא תהא אחראית לכל נזק ישיר או עקיף הנובע מהשימוש או השימוש השגוי במוצר לרבות כל נזק מקרי, מיוחד, עקיף או תוצאתי – ככל שהחוק מתיר זאת. על הלקוח חלה האחריות וכל סיכון וחובות עבור אובדן, נזק וחבלה לגופו ו/או לרכושו ו/או לרכושם ו/או לגופם של צדדים שלישיים, הנובעים מהשימוש ו/או אי השימוש במוצר, למעט במקרים בהם נקבע כי הנזק האמור נגרם עקב רשלנותה הבלעדית של החברה
  * החלפות: במידה ויש צורך בהחלפת מוצר אשר הגיע ללקוח בצורה תקינה וללא טעויות, הלקוח יישא בהוצאות המשלוח אלינו, ובעלות החזרת המוצר החלופי.

אבטחת מידע ופרטיות

 • מידע אישי זה לא ייחשף ולא ייעשה בו שימוש נוסף למטרות שיווקיות ללא רשות.
  • החברה נוקטת באמצעי זהירות מקובלים על מנת לשמור, ככל האפשר, על סודיות המידע. במקרים שאינם בשליטת החברה ו/או הנובעים מכוח עליון, לא תהא החברה אחראית לכל נזק מכל סוג שהוא, ישר או עקיף, שייגרם ללקוח, אם מידע זה יאבד ו/או יעשה בו שימוש לא מורשה.
  • החברה מתחייבת שלא לעשות שימוש במידע המסופק לה ע”י הקונים אלא על מנת לאפשר את הרכישה באתר מכירות ובהתאם לכל דין.
  • כפתור “שלח” יש משום הסכמה לחברת אהרוני-יבוא ושיווק או למי מטעמה לעשות שימוש במידע אישי זה על מנת לספק לך מידע על המוצרים ומידע נוסף באמצעות אימייל או אחר, על שירותים ומשאבים הקשורים למוצרים של החברה. בנוסף, ניתן יהיה להשתמש במידע אישי זה למטרות סקר שוק. באם תחפצו להסיר בכל עת את פרטייך האישיים מרשימת התפוצה של החברה שלחו מייל ל: aharoni2509@gmail.com באמצעות לחיצה על כפתור “שלח” אני מאשר בחתימתי את הטופס ואת תנאיו.

קניין רוחני

 • כל זכויות הקניין הרוחני באתר מכירות זה הינן רכושה הבלעדי של החברה אהרוני-יבוא ושיווק.
 • אין להעתיק, לשכפל, להפיץ, לפרסם או להשתמש בכל דרך אחרת במידע כלשהו מן האתר ו/או מאתר מכירות זה, אלא אם ניתנה הסכמה לכך מראש ובכתב מטעם החברה.

דין וסמכות שיפוט

 • פרשנותו ואכיפתו של תקנון זה ו/או כל פעולה או סכסוך הנובע ממנו יעשו בהתאם לדין הישראלי בלבד ולבית המשפט
 • המוסמך באחד מהמחוזות תל אביב-יפו, חיפה, ירושלים או ב”ש תהא מסורה סמכות השיפוט הבלעדית.

כל הזכויות שמורות ל”אהרוני-יבוא ושיווק*37

0
  0
  העגלה שלי
  העגלה שלך ריקהחזרה לחנות
   Calculate Shipping